התוכניות

שלנו

בנינו מודל הוליסטי המשרת בני נוער וצעירים. המודל שלנו כולל תכנית שנתית הפועלת במערכת החינוך ומחנה קיץ אליו הם ממשיכים. לגילאים הבוגרים יותר הקמנו את מכינת ״ביחד״, מכינה קדם-צבאית/שירות אזרחי ובנינו תכנית צבאית, תתקדמו, לבוגרים עם אוטיזם.

Annual Program​​

תוכנית שנתית

סיום

מחנה קיץ

Titkadmu

מכינת ביחד

279086903_4894576113973819_9178764619899775626_n 2 copy 2

תתקדמו לצה"ל

תכנית שנתית

תוכנית בה נפגשים אחת לשבועיים בני נוער לפעולות הכוללות רכישת כישורי חיים, התנדבות בקהילה והעצמה אישית וקבוצתית. תכנית זו פועלת בבתי ספר ברחבי הארץ ורשומה במאגר התכניות של משרד החינוך.

מחנה קיץ

מחנות הקיץ של ״החלק שלי בפאזל״ נועדו לאפשר לכל החניכים את ההנאה שבמחנה. המחנה עם נגישות מלאה וכולל לינה, פעילויות חינוכיות – חווייתיות כמו: אומנות, בישול, רכיבה טיפולית, בריכה, ספורט, אינטרקציה קבוצתית, קרקסנות, משחקי חברה, מדע, תיאטרון, מכבי אש, צילום ועוד.

 

 

מכינת ביחד

״מכינת ביחד״ – הוקמה ע״י עמותת ״החלק שלי בפאזל״ ועמותת ״אחרי״. המכינה שמה לה כמטרה להכין בצורה הטובה ביותר את חניכיה לשירות לאומי/אזרחי/צבאי וכן להקנות כלים להשתלבות מיטבית בחברה. המכינה מורכבת מ-30 חניכים, מחציתם עם צרכים מיוחדים ומחציתם מרקעים סיכוניים. מעגלי המכינה כוללים: הכנה לשירות משמעותי, מעורבות חברתית, לימודים, עבודה בקהילה ושטח.

תתקדמו לצה"ל

בניית תכנית גיוס של אוכלוסייה על הרצף האוטיסטי לצה״ל כחלק מחזון שילוב אוכלוסיית היעד בחברה אנו אמונים על הכשרת צוות הפיקוד, תכנית הכשרת החיילים ומערך הגיוס של אוכלוסיית היעד לתכנית ״תתקדמו״.

דילוג לתוכן